Informacje

Miejsce konferencji


Adres: Hotel Boss, ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa-Miedzeszyn

Całość ośrodka konferencyjnego jest przystosowana dla użytkowników wózków inwalidzkich (winda, podjazdy). Urządzenie sal konferencyjnych będzie uwzględniać szczególne wymagania Uczestników. Oprócz zwykłych toalet dostępna będzie jedna dostosowana toaleta oraz dwie dostosowane łazienki razem oraz łóżka/ławy do przebierania.

Pokoje


Każda grupa (rodzina) otrzyma do dyspozycji jeden pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem (lub dwoma pojedynczymi, które można zsunąć razem). Pokoje są przestronne i będzie miejsce na jedną bądź dwie dostawki, które goście proszeni są zorganizować we własnym zakresie (np. łóżko składane, materac dmuchany, karimata); hotel może zapewnić pościel. W związku z tym ograniczeniem prosimy, aby w miarę możności planować przyjazd nie więcej niż trzech osób.

Nie będzie dostępnych pokoi trzyosobowych.

Łazienki w pokojach, choć nie mają specjalistycznych dostosowań, są dość przestronne i bez problemu powinny pozwolić na wjazd i manewrowanie wózkiem inwalidzkim. W każdej łazience jest kabina prysznicowa (nie wanna). Osoby potrzebujące podnośnika elektrycznego bądź innego sprzętu do łazienki prosimy o pilny kontakt.

Osoby pragnące przyjechać dzień wcześniej bądź wyjechać dzień później mogą wykupić dodatkowe noclegi we własnym zakresie. Dla Uczestników Weekendu ze SMA-kiem Hotel Boss oferuje pokoje w specjalnej cenie 160 zł (brutto) za dobę ze śniadaniem (dodatkowe osoby powyżej 12 lat dopłacają 30 zł za śniadanie). Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie bezpośrednio w Hotelu Boss powołując się na uczestnictwo w Konferencji.

Wyżywienie


W ramach Konferencji zapewnione zostaną następujące posiłki: obiad i kolacja dnia pierwszego oraz śniadanie i obiad dnia drugiego, a także napoje i przekąski w przerwach między warsztatami. Posiłki zostaną podane w postaci bufetu (szwedzkiego stołu).

Osoby mające specjalne wymagania dietetyczne (dieta bezglutenowa, wegetariańska, wegańska itp.) proszone są o zaznaczenie tego na formularzu rejestracyjnym.

Niestety, nie możemy zapewnić wyżywienia osobom stosującym wyłącznie dietę przemysłową. Natomiast tradycyjnie zapewnimy możliwość odgrzania takiego pożywienia w kuchence mikrofalowej.

Dzieci


Dla dzieci do 14 roku życia – zarówno chorych na SMA, jak i zdrowych – na czas trwania warsztatów zostanie na oddzielnej sali zorganizowana zabawa i opieka wykwalifikowanych animatorów.

Dzieci starsze niż 14 lat też mogą skorzystać z opieki, jednakże nie gwarantujemy rozrywki.

Animatorzy będą mieli możliwość błyskawicznego skontaktowania się z rodzicem/opiekunem w razie konieczności.

Animatorzy nie mają kwalifikacji do obsługi urządzeń medycznych (np. koflatora, wspomagania oddechu itp.), podawać lekarstw ani udzielać pomocy lekarskiej. Jeżeli dziecko takowej pomocy wymaga, będzie mogło pozostawać na sali wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

Wszystkie szczegóły dotyczące dzieci i ich wymagań prosimy podawać w formularzu rejestracyjnym.

Internet


Na terenie całego obiektu dostępny będzie darmowy internet bezprzewodowy.